Сергій Бубка: «Виступом наших спортсменів на Олімпійських іграх задоволений»

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час зустрічі наших олімпійців в аеропорту «Бориспіль» поділився своїми враженнями від Олімпійських ігор в Лондоні.
«Дуже непрості Ігри були для нас. Конкуренція була вкрай високою і жорсткою. Я задоволений виступом наших спортсменів, які в цих умовах справились і гідно презентували Україну. 18 медалей – достойний показник. До речі, з нашими досягненнями на Іграх в Лондоні нас привітав президент Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Рогге», - поділився з представниками мас-медіа Сергій Бубка.
«На Олімпійських іграх виступають найсильніші атлети Планети. Тут складно щось прогнозувати і очікувати. Бувають різні сюрпризи - як позитивні, так і негативні. Окрім здобутих нагород 10 разів наші спортсмени зупинялись в кроці від олімпійського п'єдесталу. Це свідчить про значний потенціал українських атлетів», - додав головний олімпієць країни.
«Вже зараз час думати про Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Національний олімпійський комітет у вересні-жовтні ініціюватиме проведення Всеукраїнського спортивного конгресу, який би зібрав разом керівників нашої держави, спортивних спеціалістів з різних організацій та регіонів країни. Мета зібрання – відпрацювання глобальної концепції подальшого розвитку вітчизняного спорту і чіткої стратегії підготовки до наступних Олімпійських ігор», - повідомив президент НОК.
30-е грудня 2025 р.Чернігівщина підбила підсумки спортивного року
30-е грудня 2025 р.За підтримки НОК у Львові відбувся відкритий турнір-меморіал пам’яті Віктора Чукаріна
30-е грудня 2025 р.Фристайліст Олександр Окіпнюк та боксерка Василина Оласюк – найкращі спортсмени грудня за версією НОК України