Інна Осипенко-Радомська – дворазова срібна Олімпійська призерка!
У веслуванні на байдарці в найкоротшому спринті Інна Осипенко-Радомська фінішувала другою. Це вже друге «срібло» української байдарочниці, здобуте на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні!
У фіналі на 200 м підопічна Дмитра Радомського, як і позавчора на 500-метрівці, здобула срібну нагороду. На фініші Інна показала 45,053 секунди.
Чемпіонкою стала новозеландка Ліза Керрінгтон – 44,638, а третьою фінішувала Наташа Душев-Янич – 45,128.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Інну Осипенко-Радомську з другою срібною нагородою, здобутою в Лондоні, і четвертою олімпійською медаллю в колекції спортсменки. Головний олімпієць країни відзначив високий професіоналізм Інни, її волю до перемоги і вміння дотримуватися обіцянок.
Нагадаємо, що Інна після фінішу на 500 м пообіцяла виступити на 200-метрівці не гірше. Так тримати!
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день