Олексій Торохтій: «В 2008 році хотів залишити спорт»
Перший Олімпійський чемпіон Лондона у важкій атлетиці Олексій Торохтій та його тренер Михайло Мацьоха прокоментували виступ на Іграх.
«У 2008 році взагалі хотів залишити спорт, але з 2009 року утворився клуб «Епіцентр», до якого я вступив і тоді все пішло по-новому. Завдяки підтримці клубу, федерації я залишився і почав рухатись вперед», - підкреслив Олексій.
«На цих Олімпійських іграх йшла така важка боротьба, коли свого виходу на поміст потрібно було чекати 10-15 підходів, це важно і психологічно й фізично, адже за цей час встигав охолонути. Але я виходив і робив свою справу», - поділився своїми відчуттями важкоатлет.
«Впертість і впевненість. Саме ці дві якості Олексія зробили його Олімпійським чемпіоном. Коли він відчуває, що може взяти медаль, він робить все для того, щоб її нікому не віддати», - так охарактеризував свого вихованця тренер Михайло Мацьоха.
18-е червня 2026 р.Збірна України з дзюдо розпочинає боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри 2028 року в Лос-Анджелесі!
18-е червня 2026 р.Українська спортивна спільнота визначила 10 демократичних цінностей під час національного воркшопу європейського проєкту VALUE COMPASS
18-е червня 2026 р.Єднання чернігівців навколо олімпійських цінностей у прагненні перемоги та миру