Logo
Новини

Ігор Коробчинський: «Такого на Олімпійських іграх ще не бачив»

29-е липня 2012 р.

Перший віце-президент Української федерації гімнастики Ігор Коробчинський прокоментував ситуацію, коли наша чоловіча збірна опинилася на четвертому місці після апеляції збірної Японії.

«Для усіх нас це шок. Я побував на багатьох Олімпіадах, але такого ще не бачив. Японський гімнаст завалив зіскок, тому ставити йому таку високу оцінку було несправедливістю. Натомість наша команда була єдиною, яка відпрацювала без грубих помилок. Та справжні чоловіки не плачуть, вони ображаються. Думаю, перед особистими фіналами хлопці візьмуть себе в руки».

Зазначимо, що згідно з регламентом подавати апеляцію на оцінку японської збірної наша делегація не могла. Оскаржувати можна тільки суму балів своєї команди.

Спонсори та партнери НОК України